Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

MASZ NADWAGĘ ? OTYŁOŚĆ ? ŹLE CZUJESZ SIĘ W SWOIM CIELE ?

NIE MASZ POJĘCIA JAK ZBILANSOWAĆ SWOJA DIETĘ ?

MASZ DOŚĆ DOŚWIADCZEŃ Z NIETRWAŁYMI REZULTATAMI I EFEKTEM JO-JO?

A MOŻE MIMO, ŻE BARDZO SIĘ STARASZ SCHUDNĄĆ NIE MA OCZEKIWANYCH WYNIKÓW ?

Dobrze trafiłeś! Skorzystaj z fachowej pomocy Naszych specjalistów i postaw pierwszy krok do zdrowej, pięknej i szczupłej sylwetki!

Jak to działa ???

PIERWSZA WIZYTA

  • Pierwsza wizyta to długa rozmowa, a w niej wywiad zdrowotny, żywieniowy, analiza składu Twojego ciała..

Wizyta ta pozwoli lepiej poznać Ciebie i wybrać odpowiednie postępowanie dietetyczne, odpowiednie dla Twoich potrzeb.
Podczas tej rozmowy zostaną zebrane szczegółowe dane, na podstawie których dietetyk przygotuje dla Ciebie Indywidualny Program Dietetyczny.

ANALIZA SKŁADU CIAŁA

  • Analiza składu ciała

Analiza ta określi dokładną zawartość tkanki tłuszcowej, %udział tłuszczu wisceralnego, masę mięsni, ilość wody w Twoim organizmie, wiek metaboliczny Twoich komórek, zapotrzebowanie na ilość kalorii oraz stan Twoich kości. Dzięki profesjonalnym pomiarom Twoja dieta będzie jeszcze lepiej dopasowana do Ciebie i do potrzeb Twojego ciała. Badanie odbywa się na profesjonalnym sprzęcie pomiarowym marki Tanita.

INDYWIDUALNY PLAN DIETETYCZNY

  • Indywidualny Plan Dietetyczny

Program będzie prowadził Ciebie do osiągnięcia zamierzonego celu!Nasze wskazówki opierają się wyłącznie na racjonalnym odżywianiu bez zalecenia nieskutecznych i często szkodliwych suplementów czy diet - cud.

WIZYTY KONTROLNE

  • Wizyty kontrolne

Kontrola procesu odchudzania oraz edukacja żywieniowa, wsparcie dietetyka pozwolą Ci osiągnąć sukces. Podczas każdej wizyty kontrolnej wykonywana jest analiza składu ciała oraz szczegółowo omawiane wyniki w odniesieniu do danego etapu i stanu początkowego.

TESTY NA NIETOLERANCJĘ POKARMOWĄ

  • Testy na nietolerancję pokarmową

Próbowałeś wielu diet, a mimo to efekty są nadal niezadowalające??Być może nie tolerujesz jakiegoś pokarmu np. laktozy czy glutenu. Nietolerancja pokarmowa to nic innego jak nieprawidłowa reakcja organizmu na pokarmy, które dla zdrowych osób są nieszkodliwe. Inaczej mówiąc jest to niezdolność do przetwarzania danego pokarmu. Najczęstszymi występującymi objawami nietolerancji pokarmowej są zaparcia ,bóle głowy, bóle brzucha, wzdęcia, nadwaga lub niedowaga, zespół przewlekłego zmęczenia,wysypka, zatrzymywanie wody w organizmie i inne. Jeżeli występują u Ciebie niektóre z wymienionych powyżej objawów to możesz cierpieć na nietolerancję pokarmową. Zbadamy to i ułożymy dietę eliminacyjną.Badanie jest nieuciążliwe, a wyniki otrzymasz w krótkim czasie.

Joomla Template - by Joomlage.com